Verejné tajomstvá 36. – Aikido

Opäť osobne v štúdiu sa ocitol Peter Planieta, ktorý nám pripomenul ako sa dostal ku zdravej výžive a aké preťaženie zažíval na niekdajších tréningoch Aikida.
Mali sme aj telefonát, kde sa pýtali na stravu pre cyklistu a či je vhodné sa schladiť studeným kúpeľom po športovom výkone. Otvorili sme aj emaily a tak sme riešili stravovanie na dovolenkách, taktiež sme hľadali pomoc proti poteniu a sprievodnému zápachu.
Ďalšia otázka sa týkala stravovania ľudí, ktorí majú 12 hodinové šichty. Ďalšou otázkou bolo opúchanie lýtok pri dlhšom státí. Okomentovali sme ovocie s názvom acai, ťažké vstávanie z postele, tiež o vplyve soli na krvný tlak, ďalší poslucháč mal problémy s chýbajúcimi zubami, iného zase trápil stav po napadnutí kliešťom.
Dá sa vyliečiť z alergie či celiakie? To bola ďalšia otázka, následne sme sa venovali kŕčovým žilám. V krátkosti sme prebrali brethariánstvo, ale zbavovali sme sa aj piesku z močovodov.
Ku záveru sme poradili pri bolesti lopatky a na koniec sme mali ešte jeden telefonát, kde sa poslucháč pýtal na bolesti lakťa.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridaj komentár