Verejné tajomstvá 54. – Kombucha

Keďže sa Peter Planieta dostavil osobne do štúdia, tak sme mali viacej času a reláciu sme natiahli. Vysvetlil Petrovi Kršiakovi, čo znamená seknutie v chrbte a ako sa mu vyhnúť.
Pustili sme si záznam z relácie s Matejom Tóthom, ako on pristupuje ku stravovaniu. To bolo viacmenej paleo, tak sme vysvetlili jeho plusy a mínusy. Prišla reč aj na Maradonu a jeho vlastnosti.
Na naše prekvapenie sme mali aj telefonickú otázku, kde poslucháč sa prihlásil so svojim dátumom narodenia a pýtal sa na svoje problémy s trávením. Po pesničke sme otvorili maily a poslucháčka chcela upravovať hladinu testosterónu, inému sa zase obnažovali krčky zubov, v ďalšom bol problémom zápal šliach a bolesti v päte.
Pokračovali sme aj po ďalšej pesničke, poslucháči zaregistrovali, že riešime dátumy, tak sa s nimi vôbec neotáľali. Ale prišli aj otázky na tému očisty organizmu, vŕzganie v črevách, ale prišiel aj ďalší telefonát. Tam sme rozoberali kombuchu, ale aj riziká cukru, ktorý sme porovnali so stéviou. Ďalšou témou bola kurkuma, odkiaľ sme sa dostali ku svalovému testu.
Venovali sme sa aj vitiligu, povedali sme si o glauberovej soli, ale poradili sme aj ako zlepšiť pozornosť detí. Ďalšia otázka nás nasmerovala na bio, čo je bio a či vôbec nejaké bio existuje.
Na základe veľkého záujmu o rozoberanie dátumov, sme sa rozhodli, že takéto relácie budeme mávať raz do mesiaca.
Čas nám ale uplynul a tak sme sa opäť na týždeň rozlúčili.

Dátum riešený v tejto relácii: 10.2.1983, 30.10.1960, 1.2.1963, 7.4.1963, 6.6.1955.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridaj komentár