Tajomstvá zdravia 136 – Rúškozombie

Doba zombie, tak to vyzerá, keď človek vonku pozrie okolo seba na všetkých zarúškovaných. No toto nie je téma pre nás, tak sme to skrútili ku sviatku bláznov a následne ako každý rok, keď začína sezóna medvedieho cesnaku, porozprávali sme si o ňom.
V mailoch sa pýtali na akútnu koprivku, vrátili sme sa ešte ku kondži kaši z minulého týždňa, v ďalšom prišla recenzia na kolagén a ProStik od DuoLife, tiež sme vysvetľovali zranenie členku. Následne ako blesk z jasného neba prišla unikátna básnička! Tú musíte počuť!
Následne sme prešli na sladkú ryžu a všetky rôzne druhy ryže, potom systém prerušovaného hladovania, resp. výzvu 1 jedlo za deň.
Po prestávke sme si povedali o zmrzline a vrhli sme sa na ďalšie maily. Poslucháčovi tŕpli ruky, potom sme sa vrátili ku medvediemu cesnaku vo forme pesta, povedali sme si niečo málo aj o numerológii, tiež o elementoch a ich vplyve na dlhovekosť.
Potom prišla kritika po vyjadrení na vakcínu spred týždňa. Posledný sa pýtal na plesne a prísľubom večernej relácie budúci týždeň sme sa rozlúčili.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridaj komentár