Tajomstvá zdravia 235. – Dlhý život

Príbehom ženy zapísanej v Guinesovej knihe rekordov ako najdlhšie žijúcej osoby, tak sme si povedali o dlhom živote, či je dôležitý ten alebo niečo iné.
Otvorili sme aj tému aktuálneho škandálu s jedovatou pšenicou od susedov a o tom, ako je možné, že nám v potravinách predávajú v skutočnosti otraviny.
Jemne sme okomentovali aj dvojitý meter dnešnej doby a nasledovali emaily. Najprv sme prehrievali studené nohy, ďalší mal póry s akné, iného zase trápili šediny.
Iná poslucháčka zase chcela počuť pozitívne správy počas tehotenstva, pán mal pre zmenu zväčšenú prostatu. Prišla otázka aj na mak a spomenuli sme aj ten biely. Pobavili sme sa aj o vývaroch, z čoho sú dobré a z čoho lepšie.
Prišla téma aj na choré dieťatko a dojčenie. Iný poslucháč sa pýtal na rôzne druhy tofu a ponosoval sa na kvalitu potravín vo vegánskych reštauráciách. Ďalšia otázka sa venovala očistnej kúre pestrecom mariánskym.
Povedali sme si aj o hubách ako reishi, cordyceps, vysvetlili sme účinky umetabletiek. Prebehli sme aj morské riasy, ale vysvetlili sme aj rozdiely medzi rôznymi druhmi miso.
Záver patril závislostiam a potom sme sa na týždeň rozlúčili.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridaj komentár