Tajomstvá zdravia 213 – Sebarozvoj

Po prestávke, keďže pred týždňom relácia nebola, sme sa opäť spojili. Peter Kršiak v rámci dušičiek otvoril tému dlhého života, od čoho sa Peter Planieta odrazil ku dlhšej rozprave o sebarozvoji a prečo je dôležitý.
Peter Kršiak ale objavil ďalších dlho žijúcich ľudí a snažil sa nájsť spoločného menovateľa pre dlhý život. Jeden rekordman nás priviedol na tému plodnosti a tak sme si povedali aj o tom, ako to s plodnosťou vyzerá do budúcna.
Pozreli sme na hodinky a rozhodli sme sa preťahovať a tak sme sa pustili do emailov. Prvý sa pýtal na spojitosť otužovania s naťahovaním chladu do tela a následnej reumy, ďalší na darovanie krvi, iného poslucháča bolel bedrový kĺb.
Po otázke na zoznamke na stránkach Petra Planietu sme riešili kurie oko, rozprávali sme o budúcnosti Planietových stránok a charaktere úrovní (základná, stredná a vysoká škola). V skratke sme si povedali o numerológii, potom sme podporovali imunitu v rámci prichádzajúcej zimy.
Diskutovali sme aj na tému užívanie výživových doplnkov, trochu sme poodhalili, o čom bude najbližší maratón a opäť sme sa rozlúčili.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridaj komentár